+420 235 301 321
   +420 720 948 813
  • Čeština2
  • Angličtina69
  • Polština121
  • Serbština224
  • Ukrainština876
  • Slovak

Společnost

Historie

Historie

Vznik společnosti PAWLICA s.r.o. se datuje k roku 1998, kdy se její zakladatel Ing. Rudolf Pawlica, CSc., rozhodl opustit kariéru ve Výzkumném ústavu zemědělské techniky v Praze-Řepích a vydal se na podnikatelskou dráhu. Firma od počátku dodávala na český trh technologie pro posklizňovou úpravu obilovin.

více »
Filozofie

Filozofie

Filozofií firmy PAWLICA je od počátku dodávka kvalitních technologií a servisu. Během uplynulých šest­nácti let jsme se seznámili s řadou výrobců či dodavatelů a zůstali jsme pouze u spolupráce s těmi nejlepšími z Evropy a USA.

více »
Současnost

Současnost

Naše společnost již více než 19 let dodává zemědělcům v České republice kvalitní technologie pro sušení, čištění a skladování nejen zrnin, ale i dalších komodit. Kvalitní výběr výrobců a dlouhodobá spolupráce s nimi nám umožňuje pohotovou realizaci jak kusových dodávek strojů, tak investičních celků.

více »
Export

Export

V posledních letech firma PAWLICA, s.r.o. stále více rozvíjí svoje zahraniční aktivity. Kromě Slovenské republiky, kde má již delší dobu své zastoupení, rozšiřuje působení také v Polsku, kde před dvěma lety otevřela pobočku ve Wroclavi. Začíná dobývat také trh ve Slovinsku, Srbsku a na Ukrajině.

více »
Naše obchodní značky

Naše obchodní značky

Dobře víme, jak je posklizňová úprava pro farmáře důležitá. Díky ní mohou zvýšit hodnotu vypěstovaných produktů a následně je prodat s vyšším ziskem. Proto se specializujeme na prodej takových technologií, které jsou šetrné k zrnu, ale zároveň velmi spolehlivé a výkonné.

více »
Značka Pawlica

Značka Pawlica

Technologické řešení PAWLICA je sázka na jistotu. Jeho zakoupením máte garantováno, že posklizňová linka PAWLICA bude postavena z prověřených evropských a amerických technologií a že jejich vzájemná integrace a funkce je odzkoušena na stovkách společných instalací.

více »
Volná místa

Volná místa

Podívejte se na nabídku volných míst.

více »
Ke stažení

Ke stažení

Dokumenty, které si můžete zdarma stáhnout.

více »