+420 235 301 321
   +420 720 948 813
  • Čeština15
  • Angličtina372
  • Polština248
  • Serbština356
  • Ukrainština909
  • Slovak

Volná místa

Exportní manažer

Požadujeme:

Praxi v oboru prodeje zemědělské techniky min. 5 let
Zkušenosti s instalací technologií pro rostlinnou nebo živočišnou výrobu
ŘP skupiny B
Flexibilitu, pracovitost, schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:

Samostatnou práci v regionu Moravy a Slovenska
Vybudované reference
Zázemí jedničky v oboru z České republiky
Práci z domova
Služební auto
Služební PC
Služební telefon
Plat + bonusy

Projektant junior

Pozice je vhodná i pro absolventy

Náplň práce:

Podpora projektantů během přípravy a realizace zakázek
Projektování a konstrukce strojů
Komunikace se zahraničními dodavateli
Vyřizování objednávek a reklamací
Povinná praxe při montážích - první sezónu
Povinná praxe v projekci a výrobě zahraničních dodavatelů
Evidence skladu
Služební cesty během realizace projektů

Požadujeme:

SŠ/VŠ technického směru-strojírenství, průmysl, vhodné i pro absolventy
Znalost projektování – např. výrobní technologie, vzduchotechnika nebo strojírenská výroba
Praxi na technické pozici (i brigádně)
Znalost AJ na výborné úrovni
Aktivní znalost AutoCAD, 3D CAD a MS Office
Řidičský průkaz sk.B
Sportovní minulost a přístup k životu - sháníme aktivního člověka, který chce práci, ne zaměstnání
Vypracování motivačního dopisu před pohovorem!

Nabízíme:

Zázemí rodinné firmy s mezinárodní působností
Příjemné a moderní pracovní prostředí
Uplatnění znalosti cizích jazyků
Možnost seberealizace
HPP
Misto vykonu práce - PRAHA 6

Montér technologií

Montáže sil, sušiček, čističek, dopravníků a dalších posklizňových technologií pro zemědělství

Požadujeme:

Zkušenosti s montáží technologií v rostlinné nebo živočišné výrobě min. 5 let
Časovou flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
Manuální a technickou zdatnost
Důslednost, samostatnost a spolehlivost v plnění svěřených úkolů
Ochotu učit se novému a dále se vzdělávat
Řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme:

Dlouhodobý pracovní poměr v úspěšné společnosti
Různorodé úkoly z důvodu rozmanitosti produktu
Flexibilní pracovní dobu
Velmi dobré platové podmínky
HPP
Sídlo společnosti v Praze

V případě zájmu o nabízené pracovní pozice pošlete svůj životopis na e-mailovou adresu: Turn on Javascript!