+420 235 301 321
   +420 720 948 813
PAWLICA E-SHOP
  • Čeština215
  • Slovak

NOVINKA - Rakoraf 2 Linear

Automatický odběr vzorků vylepšen díky modelu RAKORAF 2 LINEAR

Efektivní a účinný odběr vzorků je nezbytný pro správné posouzení dovezených šarží obilí. Postup odběru vzorků s vzorkovačem RAKORAF 2 LINEAR je nejrychlejší a nejjednodušší metodou pro získání velmi přesného průměrného vzorku  z dovezeného množství. RAKORAF 2 je vhodný pro všechny druhy obilovin, olejnatých semen a také luštěnin.

Rakoraf 2 pracuje s patentovaným systémem cirkulace vzduchu CONVAC, který zabezpečuje získání přesného vzorku eliminací "efektu vysavače", tj. bez žádné lehké frakce zrn. Procentuální podíl lehkých a zlomených zrn se nezvýší nepřiměřeně, jelikož zrna z dolní části korby jsou odebrána se stejnou intenzitou jako ty na povrchu.

Teleskopické rameno s odběrnou sondou lze přesouvat pomocí dálkového ovladače do zamýšleného místa odběru vzorků, a to ve velmi krátké době. Rameno umožňuje rychlé pohyby do všech stran s možností horizontálního otočení až od 350°. Odběr vzorků je tak velmi rychlý. Odebraný vzorek je ze sondy dopraven pomocí vzduchu proudící v plastové hadici do laboratoře, kde je dále zpracováván.

Doprava materiálu do laboratoře  je zajišťována pomocí plastových hadic, ventilátoru a cyklonu. Více o produktu Rakoraf 2 Linear.